Jaunumi

Mūsu uzņēmums ir iegādājies jaunu meža spectehniku jeb Jarcrac evopro izvedēju, kas ir paredzēts pārmitrajām cirsmām. Kā piemēram, dumbrājiem, liekņām, purvājiem un niedrājiem.

Latvijā šī ir tikai trešā šāda veida spectehnika.

Mēs pērkam

Pērkam cirsmas un meža īpašumus visā Latvijas teritorijā. Sazinieties ar mums, kad apsverat cirsmas vai meža īpašuma pārdošanu. Sazinaties ar mūsu speciālistiem pa tālruni 371 29993707 vai 371 23070700

Sadarbība

Aicinām uz sadarbību starpniecības pakalpojumu sniedzējus un nekustamo īpašumu aģentus ar pieredzi meža īpašumu tirdzniecībā, kas piemeklētu mūsu prasībām atbilstošus meža īpašumus.

Kapēc tieši mūs?

SIA ''LĪRIKERA-M'' darbojas visā Latvijā kopš 2015. gada, uzņēmums ir dibināts ar mērķi profesionāli attīstīt un stiprināt ilgspējīgu meža apsaimniekošanu mūsu valsts teritorijā. Mūsu darbība ir vērsta uz nepārtrauktu attīstību, pilnveidošanos un klientu apmierinātības palielināšanu, kā arī zinošu un motivētu darbinieku piesaisti. Esam investējuši un atvēruši Siguldā pirmo klientu konsultāciju centru, kur konsultējam mežu īpašniekus bez maksas. Mēs veiksmīgi sadarbojamies ar dažādām iestādēm, organizācijām un sadarbības partneriem.

SIA ''LĪRIKERA-M'' piedāvā visa veida pakalpojumus, kas saistīti ar meža apsaimniekošanu un izstrādi, sākot no meža novērtēšanas, līdz meža izstrādei.

Mūsu komandā ir apvienojušies profesionāļi ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi mežsaimniecības un mežistrādes nozarē, ko viņi veiksmīgi nodod arī jaunajiem speciālistiem.

 

tree-576847_960_720